Ogłoszenia dla Kangurków

Drodzy Rodzice,

aby ułatwić Wam kontakt z wychowawcą grupy "Kangurki" przekazuję do Państwa dyspozycji adres e-mail: druzyna.kangurki@gmail.com

Pozdrawiam Bogumiła Dziedzic

Ogloszenie.png

Drodzy Rodzice,

Kolejny miesiąc wspólnie spędzonych chwil i odkrywania za nami. Październik minął nam pracowicie, na nudę nie mieliśmy co narzekać. Zapraszam do oglądania zdjęć

Bogumiła Dziedzic.

Ukończyliśmy I Moduł naszego projektu. Przed nami kolejne podróże w świat emocji.

Projekt emocje.png

Jesienne przetwory

Jutro tj. 28.10.2021 ( czwartek) zamienimy się w Masterchef Kangurek - będziemy robić dżemy. Proszę aby każde dziecko przyniosło ze sobą do przedszkola małą deseczkę do krojenia oraz owoce, które posłużą nam do zrobienia przetworów.

Dziękuję

Bogumiła Dziedzic

Zebranie Rady Rodziców

Dnia 28.10.2021r. ( czwartek) o godzinie 16:00 odbędzie się zebranie członków  Rady Rodziców, na które serdecznie zapraszam.

Bogumiła Dziedzic

Plik pobrany z EduZabawyCOM(2).jpeg

Biblioteka.jpeg

DRODZY RODZICE

DNIA 14.10.2021 W PRZEDSZKOLU OBCHODZIMY DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ. PROSZĘ ABY W TYM DNIU DZIECI PRZYSZŁY UBRANE NA GALOWO.

DZIĘKUJĘ BOGUMIŁA DZIEDZIC

Informacja dotycząca zajęć ,Akademia przedszkolaka Tygrysek"

Zajęcia w naszej grupie odbywają się w każdy wtorek. Prosimy aby dzieci w ten dzień miały ubrany strój sportowy.

Wrzesień już za nami,

zapraszam do oglądania kilka kadrów zdjęć z życia w  naszej grupie. Za nami Dzień kropki- Dzień Kreatywności, Dzień Chłopaka. Nie mogło zabraknąć kodowania na dywanie, zbierania kasztanów, toru przeszkód i zabaw z sigumą w Dniu Przedszkolaka.

Jutro szczególny dzień dla naszych chłopców, bowiem 30 września obchodzimy Dzień Chłopaka z tej okazji ślemy życzenia

Ruszamy!  zwarci i gotowi w podróż po emocjach w pierwszym module będziemy rozbudzać wiarę we własne możliwości oraz kreatywność.