×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Nowa strona Publicznego Przedszkola w Chróścicach

Ogłoszenia dla Kangurków

 
 
 

Drodzy Rodzice,

aby ułatwić Wam kontakt z wychowawcą grupy "Kangurki" przekazuję do Państwa dyspozycji adres e-mail: druzyna.kangurki@gmail.com

Pozdrawiam Bogumiła Dziedzic

 

Dzień Babci i Dziadka 
Dnia 20.01.2022r. będziemy nagrywać występ dla naszych Dziadków. Proszę aby w tym dniu dzieci były ubrane na galowo. Można przynieść ubrania  na przebranie. 
Wychowawca Bogumiła Dziedzic.
Drodzy Rodzice,
Dnia 20.12.2021 oraz 22.12.2021 będziemy nagrywać oraz wystawiać Jasełka. Bardzo proszę w miarę możliwości o obecność dzieci w tych dniach. Proszę również o dostarczenie strojów zgodnie z przydzieloną rolą do dnia 17.12.2021
Dziękuję
Pozdrawiam Bogumiła Dziedzic
 
 

Ho, Ho, HO !  Mikołajki w naszej grupie.

 

 

 

Kochani, za nami Listopad w którym trochę się  u nas działo. Pracowicie i wytrwale poznajemy litery, głoskujemy, piszemy, czytamy, liczmy,eksperymentujemy. Popołudniami gramy wspólnie w gry, w tym miesiącu królowała gra Logopedyczne Bingo. Poznaliśmy Prawa Dziecka , wspólnie uczciliśmy Dzień Postaci z Bajek i Dzień Pluszowego Misia. Uroczyście i honorowo odśpiewaliśmy Hymn Polski uczestnicząc w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki pt. ,,Szkoła do hymnu" . Założyliśmy naszą grupową bibliotekę a tym samym zadbaliśmy o książki, które potrzebowały naprawy.  Razem z Panią Julią ćwiczymy Język Niemiecki. Podczas zabaw Andrzejkowych co prawda nie wróżyliśmy z fusów, ale lanie wosku i wiele innych zabaw były cudowne.  Nie mogliśmy nie napisać listu do Świętego Mikołaja i przygotować naszej sali na czas adwentu i odliczania do świąt.
 

 

 

Ogloszenie.png

 

Drodzy Rodzice,

 Kolejny miesiąc wspólnie spędzonych chwil i odkrywania za nami. Październik minął nam pracowicie, na nudę nie mieliśmy co narzekać. Zapraszam do oglądania zdjęć

Bogumiła Dziedzic.

 

Ukończyliśmy I Moduł naszego projektu. Przed nami kolejne podróże w świat emocji.

Projekt emocje.png

 

Jesienne przetwory

Jutro tj. 28.10.2021 ( czwartek) zamienimy się w Masterchef Kangurek - będziemy robić dżemy. Proszę aby każde dziecko przyniosło ze sobą do przedszkola małą deseczkę do krojenia oraz owoce, które posłużą nam do zrobienia przetworów.

Dziękuję

Bogumiła Dziedzic

Zebranie Rady Rodziców

Dnia 28.10.2021r. ( czwartek) o godzinie 16:00 odbędzie się zebranie członków  Rady Rodziców, na które serdecznie zapraszam. 

Bogumiła Dziedzic

 

 

Plik pobrany z EduZabawyCOM(2).jpeg
 
Biblioteka.jpeg

 

DRODZY RODZICE

DNIA 14.10.2021 W PRZEDSZKOLU OBCHODZIMY DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ. PROSZĘ ABY W TYM DNIU DZIECI PRZYSZŁY UBRANE NA GALOWO.

DZIĘKUJĘ BOGUMIŁA DZIEDZIC

 

Informacja dotycząca zajęć ,Akademia przedszkolaka Tygrysek"

Zajęcia w naszej grupie odbywają się w każdy wtorek. Prosimy aby dzieci w ten dzień miały ubrany strój sportowy.

 

 Wrzesień już za nami,

zapraszam do oglądania kilka kadrów zdjęć z życia w  naszej grupie. Za nami Dzień kropki- Dzień Kreatywności, Dzień Chłopaka. Nie mogło zabraknąć kodowania na dywanie, zbierania kasztanów, toru przeszkód i zabaw z sigumą w Dniu Przedszkolaka.

 

 

Jutro szczególny dzień dla naszych chłopców, bowiem 30 września obchodzimy Dzień Chłopaka z tej okazji ślemy życzenia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ruszamy!  zwarci i gotowi w podróż po emocjach w pierwszym module będziemy rozbudzać wiarę we własne możliwości oraz kreatywność.