Ogłoszenia dla Kangurków

Drodzy Rodzice,

aby ułatwić Wam kontakt z wychowawcą grupy "Kangurki" przekazuję do Państwa dyspozycji adres e-mail: druzyna.kangurki@gmail.com

Pozdrawiam Bogumiła Dziedzic

Plik pobrany z EduZabawyCOM(2).jpeg

Biblioteka.jpeg

DRODZY RODZICE

DNIA 14.10.2021 W PRZEDSZKOLU OBCHODZIMY DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ. PROSZĘ ABY W TYM DNIU DZIECI PRZYSZŁY UBRANE NA GALOWO.

DZIĘKUJĘ BOGUMIŁA DZIEDZIC

Informacja dotycząca zajęć ,Akademia przedszkolaka Tygrysek"

Zajęcia w naszej grupie odbywają się w każdy wtorek. Prosimy aby dzieci w ten dzień miały ubrany strój sportowy.

Wrzesień już za nami,

zapraszam do oglądania kilka kadrów zdjęć z życia w  naszej grupie. Za nami Dzień kropki- Dzień Kreatywności, Dzień Chłopaka. Nie mogło zabraknąć kodowania na dywanie, zbierania kasztanów, toru przeszkód i zabaw z sigumą w Dniu Przedszkolaka.

Jutro szczególny dzień dla naszych chłopców, bowiem 30 września obchodzimy Dzień Chłopaka z tej okazji ślemy życzenia

Ruszamy!  zwarci i gotowi w podróż po emocjach w pierwszym module będziemy rozbudzać wiarę we własne możliwości oraz kreatywność.

Drodzy Rodzie,

na prośbę Siostry Mariyi podaję autora książki do religii, na której dzieci będą pracować przez najbliższy rok szkolny. Elżbieta Kondrak, Krzysztof Mielnicki, ,, Tak!  Jezus mnie kocha" .

Proszę o samodzielnie zakupienie książek i przyniesienie do przedszkola.

Bogumiła Dziedzic