Bądź z nami na bieżąco - aktualności

• UWAGA!!!

Zmiana ceny podręczników dla dzieci pięcioletnich

(rocznik 2016).

Wydawca wprowadził nas w błąd, cena 59,90 obowiązuje tylko dla grupy sześciolatków, a cena podręczników dla dzieci pięcioletnich to 113,00 zł.

Przrepraszamy

DRODZY RODZICE

W związku z brakiem zgłoszonych obiekcji co do wyboru podręczników dla dzieci w wieku 5 lat na rok szkolny 2021/2022  proszę o wpłatę 59.90 zł wszystkich rodziców, których dzieci urodziły się w 2016 roku. Wybrane podręczniki  to  ,, Żyrafa Ola i przyjaciele".  Kwotę proszę umieścić w podpisanej kopercie imieniem i nazwiskiem dziecka. Zebrane pieniądze zostaną przekazane Radzie Rodziców, która zajmie się zamówieniem.

Dziękuję!

Julia Pampuch

25 Lipca 2021
  •

Miło nam poinformować, że 1 lipca 2021r. firma Protec przekazała  Publicznemu Przedszkolu w Chróścicach nowoczesny sprzęt do dezynfekcji pomieszczeń i sprzętów.

Serdecznie dziękujemy za bezinteresowną pomoc i wsparcie naszych działań zdrowotnych na  rzecz dzieci.

Wierzymy, że  wspólnymi siłami przyczynimy się podniesienia poziomu bezpieczeństwa zdrowotnego naszych wychowanków.

Z wyrazami wdzięczności i szacunku

Dyrektor Przedszkola

14 Lipca 2021
  • Drodzy rodzice,

W związku z brakiem zgłoszonych obiekcji co do wyboru podręczników dla dzieci na rok szkolny 2021/2022 po rozmowie z przedstawicielem Rady Rodziców proszę o wpłatę 59.90 na zakup książek pt. ,, Żyrafa Ola i przyjaciele". Kwotę proszę umieścić w kopercie podpisaną imieniem i nazwiskiem dziecka. Zebrane pieniądze zostaną przekazane Radzie Rodziców, która zajmie się zamówieniem

Bogumiła Dziedzic

05 Lipca 2021
  • Rok przedszkolny 2020/2021 dobiega końca i w związku z tym chciałam Wszystkim Państwu, w imieniu całej kadry przedszkolnej, złożyć serdeczne podziękowania za całoroczną współpracę. Czas mamy niełatwy, dlatego współpraca w mijającym roku szkolnym również była utrudniona. Mam ogromną nadzieję, że od września będziemy mogli współpracować już bez żadnych obostrzeń i wszystko wróci do normy. Dziękuję jeszcze raz życząc udanego urlopu i bezpiecznego wypoczynku.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym : Iwona Sachnik

28 Czerwca 2021