Bądź z nami na bieżąco - aktualności

• W dniach 18.10. - 22.10. nasze przedszkole bierze udział w Europejskim Tygodniu Kodowania

11 Października 2021

Drodzy Rodzice,

W związku z przewidywaną na środę 13.10.2021r. bardzo brzydką pogodę (niska temperatura i deszcz)  zajęcia z rodzicami nie będą  mogły się odbyć zgodnie z planowanym wcześniej terminem.

Ze względu na to , iż bardzo zależy nam na  Państwa obecności oraz na bezpieczeństwie zdrowotnym nas wszystkich,

jesteśmy zmuszeni do przeniesienia zaplanowanych zajęć

na środę 20.10.2021r., w miarę sprzyjającej pogody.

Forma zaplanowanych, jesiennych zajęć pozwala wyłącznie na zorganizowanie ich na świeżym powietrzu, stąd zmiana terminu.

Za utrudnienia

BARDZO PRZEPRASZAMY

11 Października 2021
  • Drodzy Państwo

Pragniemy złożyć serdeczne gratulacje dla naszych laureatów konkursu organizowanego  przez Komendę Główną              Policji w Warszawie pt. ,, Artystyczny przeWODNIK".

Pod kierunkiem Pań Bogumiły Dziedzic i Julii Pampuch, dzieci wcieliły się w rolę aktorów i nagrały spot promujący bezpieczeństwo nad wodą.       Nasi podopieczni zostali wyróżnieni. Jest to ogromny sukces. Wielkie brawa.

05 Października 2021
  • unnamed.png

Szanowni Państwo,

W związku z czasowym ograniczeniem dostawy energii elektrycznej w naszym przedszkolu w środę 22.09.2021r. prosimy

w miarę możliwości o pozostawienie dzieci w domu. W tym dniu przedszkole nie jest w stanie zapewnić dzieciom bezpiecznych warunków pobytu w placówce (brak ciepłych posiłków, brak ciepłej wody, brak możliwości zapewnienia właściwych warunków sanitarnych). W kwestii wyżywienia jesteśmy w stanie zapewnić tylko wodę i kanapki w ciągu całego dnia.

17 Września 2021
Więcej aktualności