Olimpiada Matematyczna

Matematyczna Olimpiada

W dniu 13 marca 2024 r. w naszym przedszkolu odbyła się I Przedszkolna Olimpiada Matematyczna. Wystartowało 7 zespołów dzieci z dwóch najstarszych grup przedszkolnych. Każdy zespół miał do wykonania pięć zadań matematycznych, których zakres był współgrający z podstawą programową wychowania przedszkolnego. Gościem specjalnym była pani Dominika Warzecha – Siwek, która jest nauczycielem matematyki w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi w Dobrzyniu Wielkim. Mali matematycy mieli do wykonania zadania z zakresu dodawania i odejmowania, kontynuowania rytmu, znajomości figur geometrycznych oraz kodowania. Na zakończenie matematycznych zmagań wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplom i nagrody.

Atmosfera była pełna radości i entuzjazmu, a wszyscy uczestnicy świetnie się bawili.

46-080 Chróścice | ul. ul. Szkolna 11 | tel. +48774695417
Statystyka odwiedzin: Dziś: 150, W tym miesiącu: 2823, Wszystkich: 2970871