×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Nowa strona Publicznego Przedszkola w Chróścicach

Optymistyczny Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. 

 Tego dnia nie zabrakło artystycznych, muzycznych i sportowych atrakcji, które odbyły się w naszym  przedszkolu .

Gościliśmy także przedstawicieli Ochotniczej Straży Pożarnej z Chróścic. Podczas spotkania, w którym uczestniczyły dzieci z wszystkich grup przedszkolnych, nasi milusińscy dowiedzieli się, że praca strażaków polega nie tylko na gaszeniu pożarów, ale również na udzielaniu pomocy ludziom podczas powodzi i wypadków samochodowych.

Największe zainteresowanie wzbudziły wozy strażackie, którym przyjechali nasi goście. Strażacy zademonstrowali wykorzystywaną w akcjach aparaturę oraz wyposażenie wozu strażackiego, między innymi: gaśnice, węże, sprzęt służący do pomocy podczas wypadków. Przedszkolacy dowiedzieli się także, do czego służy tzw. sygnalizator bezruchu- dźwiękowe urządzenie ostrzegawcze pozwalające szybko odnaleźć, nawet w gęstym dymie, poszkodowanego strażaka. Ogromną atrakcją okazał sie pokaz użycia sprzętu gaśniczego. To spotkanie z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Jeszcze raz dziękujemy strażakom z Chróścic za poświęcony czas i cierpliwość.

Nie zabrakło też wesołego spaceru i zabaw na świeżym powietrzu, szczególnie przypadło dzieciom do gustu tworzenie pięknych malunków na chodniku kolorowymi kredami. 

Na zakończenie dnia każdy otrzymał małą niespodziankę. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo. Wszyscy bawiliśmy się świetnie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

Publiczne Przedszkole w Chróścicach
46-080 Chróścice | ul. ul. Szkolna 11 | tel. +48774695417
Statystyka odwiedzin: Dziś: 111, W tym miesiącu: 659, Wszystkich: 2963414