Bądź z nami na bieżąco - aktualności

• balo.jpeg

Bal Karnawałowy!

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci 11 lutego podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach, zabawach i konkursach.

13 Lutego 2021
  • Swieta, Boze Narodzenie, Christmas 5120x3200 078 Choinka, Prezenty, Snieg,  Gwiazdeczki - Tapety na pulpit

Wigilia to nie jest czas, gdy jest prezentów moc
    Wigilia to nie jest czas, gdy potraw sto na stole
    Wigilia to przepiękny czas,
    Bożonarodzeniowy czas,
    Gdy siedzimy wszyscy w kole...

Dnia 16 grudnia (środa) wszystkie dzieci wraz z wychowawczyniami usiądą do tradycyjnego, wigilijnego stołu.

Obiad wigilijny dzieci zjedzą w swoich grupach.

Szczegóły dotyczące organizacji grupowych wigilii można szukać na stronach internetowych poszczególnych grup.

W tym dniu, z okazji Świąt Bożego Narodzenia,

dzieci w formie programów świątecznych złożą życzenia swoim rodzinom. Rodziców dzieci nieobecnych w tym dniu zapraszamy do przedszkola po odbiór prezentu dla dziecka.

Występy dzieci będą nagrane i udostępnione rodzicom poprzez usługę internetową Microsoft Teams
    (usługa bezpieczna, rekomendowana przez Inspektora Ochrony Danych).

Dla każdego rodzica zostanie przygotowana instrukcja logowania wraz z nazwą użytkownika i hasłem dostępu do usługi, którą będzie można odebrać w przedszkolu  od 16 grudnia (środa).  Nagrania będą udostępnione od dnia 17 grudnia.

11 Grudnia 2020
  • 07 Grudnia 2020
  • ANDRZEJKI !!! W poniedziałek 30 listopada w naszym przedszkolu odbyły się wspaniałe wróżby Andrzejkowe.

07 Grudnia 2020
Więcej aktualności