Bądź z nami na bieżąco - aktualności

18 Października 2020

Dzień Chłopaka

30 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu szczególne święto czyli Dzień Chłopaka. Z okazji tego święta wszyscy nasi chłopcy zostali odznaczeni medalami "Super Chłopak". W tym wyjątkowym dniu wszystkie dziewczynki zaśpiewały chłopakom uroczyste „Sto lat”.

07 Października 2020
  • Obrazek

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły w poniedziałek 21 września.

Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Przedszkolaki brały udział w zabawach sportowych, uczestniczyły w zajęciach artystycznych na świeżym powietrzu, malowały farbami, kredami. Stworzyły wspólny plakat zaprzyjaźnionych, pomocnych przyjaciół. Radość, śmiech dzieci świadczył o wspaniałej zabawie. Natomiast pani dyrektor Iwona Sachnik odwiedziła każdą grupę i życzyła dzieciom miłego święta.

Fajnie być jest Przedszkolakiem,
    Takim sobie małym żakiem,
    Do przedszkola chętnie chodzić, Prace z Panią chętnie robić.
    Wszyscy świetnie się czujemy,
    Wieże z klocków budujemy,
    i śpiewamy i tańczymy,
    Zjemy obiad, poleżymy.
    Malujemy też farbami,
    Wycinamy nożyczkami,
    Plastelinką wyklejamy,
    Radość wielką wtedy mamy!
    /Anna Kalita/

W Ogólnopolskim Dniu Przedszkolaka składamy Wszystkim Przedszkolakom i ich Rodzicom najserdeczniejsze życzenia! Samych sukcesów w poznawaniu Świata oraz mnóstwa radości i uśmiechu na każdy dzień!

20 Września 2020
Więcej aktualności