Bądź z nami na bieżąco - aktualności

UWAGA !!!

Szanowni Rodzice,

niestety sytuacja dotyczącą braków kadrowych personelu pedagogicznego nie uległa poprawie, w związku z tym zwracamy się do Was

z OGROMNĄ PROŚBĄ,

aby w miarę możliwości, od  poniedziałku pozostawić dzieci w domu. Ograniczenie ilości dzieci pozwoli nam na bezpieczne zorganizowanie pracy placówki.

Prosimy również, aby na bieżąco sprawdzać stronę internetową naszego przedszkola.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

30 Października 2020

UWAGA !!!

Szanowni Rodzice, ze względu na zaistniała sytuację dotyczącą braków kadrowych personelu pedagogicznego, zwracamy się do Was z ogromną prośbą, aby w miarę możliwości, w najbliższych dniach (środa, czwartek, piątek) pozostawić dzieci w domu. Ograniczenie ilości dzieci pozwoli nam na bezpieczne zorganizowanie pracy placówki.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

27 Października 2020
  • Obrazek

W dniach 19-23.10.2020r. nasze przedszkole wzięło udział w Europejskim Tygodniu Kodowania