Strona główna - Aktualności

UWAGA !!!

Szanowni Rodzice,

niestety sytuacja dotyczącą braków kadrowych personelu pedagogicznego nie uległa poprawie, w związku z tym zwracamy się do Was

z OGROMNĄ PROŚBĄ,

aby w miarę możliwości, od  poniedziałku pozostawić dzieci w domu. Ograniczenie ilości dzieci pozwoli nam na bezpieczne zorganizowanie pracy placówki.

Prosimy również, aby na bieżąco sprawdzać stronę internetową naszego przedszkola.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

30 Października 2020

UWAGA !!!

Szanowni Rodzice, ze względu na zaistniała sytuację dotyczącą braków kadrowych personelu pedagogicznego, zwracamy się do Was z ogromną prośbą, aby w miarę możliwości, w najbliższych dniach (środa, czwartek, piątek) pozostawić dzieci w domu. Ograniczenie ilości dzieci pozwoli nam na bezpieczne zorganizowanie pracy placówki.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

27 Października 2020
  • Obrazek

W dniach 19-23.10.2020r. nasze przedszkole wzięło udział w Europejskim Tygodniu Kodowania

26 Października 2020
    18 Października 2020

Dzień Chłopaka

30 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu szczególne święto czyli Dzień Chłopaka. Z okazji tego święta wszyscy nasi chłopcy zostali odznaczeni medalami "Super Chłopak". W tym wyjątkowym dniu wszystkie dziewczynki zaśpiewały chłopakom uroczyste „Sto lat”.

07 Października 2020
  • Obrazek

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły w poniedziałek 21 września.

Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Przedszkolaki brały udział w zabawach sportowych, uczestniczyły w zajęciach artystycznych na świeżym powietrzu, malowały farbami, kredami. Stworzyły wspólny plakat zaprzyjaźnionych, pomocnych przyjaciół. Radość, śmiech dzieci świadczył o wspaniałej zabawie. Natomiast pani dyrektor Iwona Sachnik odwiedziła każdą grupę i życzyła dzieciom miłego święta.

Fajnie być jest Przedszkolakiem,
    Takim sobie małym żakiem,
    Do przedszkola chętnie chodzić, Prace z Panią chętnie robić.
    Wszyscy świetnie się czujemy,
    Wieże z klocków budujemy,
    i śpiewamy i tańczymy,
    Zjemy obiad, poleżymy.
    Malujemy też farbami,
    Wycinamy nożyczkami,
    Plastelinką wyklejamy,
    Radość wielką wtedy mamy!
    /Anna Kalita/

W Ogólnopolskim Dniu Przedszkolaka składamy Wszystkim Przedszkolakom i ich Rodzicom najserdeczniejsze życzenia! Samych sukcesów w poznawaniu Świata oraz mnóstwa radości i uśmiechu na każdy dzień!

20 Września 2020

PDFOferta Compensa_000314.pdf

Compensa potwierdza, że w przypadku zachorowania na COVID-19 Compensa wypłaca dzienne świadczenie szpitalne z powodu choroby (klauzula 10) o ile choroba została zdiagnozowana w okresie ubezpieczenia i ubezpieczony przebywał nieprzerwanie w szpitalu co najmniej 5 dni.

08 Września 2020

Statystyka odwiedzin: Dziś: 53, W tym miesiącu: 53, Wszystkich: 2384815