×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Nowa strona Publicznego Przedszkola w Chróścicach

Strona główna - Aktualności

 • Obrazek

  UWAGA !!!

   

  Szanowni Rodzice,

  niestety sytuacja dotyczącą braków kadrowych personelu pedagogicznego nie uległa poprawie, w związku z tym zwracamy się do Was

  z OGROMNĄ PROŚBĄ,

  aby w miarę możliwości, od  poniedziałku pozostawić dzieci w domu. Ograniczenie ilości dzieci pozwoli nam na bezpieczne zorganizowanie pracy placówki.

   

  Prosimy również, aby na bieżąco sprawdzać stronę internetową naszego przedszkola.

   

  Dziękujemy za wyrozumiałość.

  30 Października 2020
 • Obrazek

   

  UWAGA !!!

  Szanowni Rodzice, ze względu na zaistniała sytuację dotyczącą braków kadrowych personelu pedagogicznego, zwracamy się do Was z ogromną prośbą, aby w miarę możliwości, w najbliższych dniach (środa, czwartek, piątek) pozostawić dzieci w domu. Ograniczenie ilości dzieci pozwoli nam na bezpieczne zorganizowanie pracy placówki.

  Dziękujemy za wyrozumiałość.

  27 Października 2020
 • Obrazek

  W dniach 19-23.10.2020r. nasze przedszkole wzięło udział w Europejskim Tygodniu Kodowania

  26 Października 2020
 • Obrazek
  18 Października 2020
 • Obrazek

  Dzień Chłopaka

  30 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu szczególne święto czyli Dzień Chłopaka. Z okazji tego święta wszyscy nasi chłopcy zostali odznaczeni medalami "Super Chłopak". W tym wyjątkowym dniu wszystkie dziewczynki zaśpiewały chłopakom uroczyste „Sto lat”.

   

  07 Października 2020
 • Obrazek

  20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły w poniedziałek 21 września.

  Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Przedszkolaki brały udział w zabawach sportowych, uczestniczyły w zajęciach artystycznych na świeżym powietrzu, malowały farbami, kredami. Stworzyły wspólny plakat zaprzyjaźnionych, pomocnych przyjaciół. Radość, śmiech dzieci świadczył o wspaniałej zabawie. Natomiast pani dyrektor Iwona Sachnik odwiedziła każdą grupę i życzyła dzieciom miłego święta.

  Fajnie być jest Przedszkolakiem,
  Takim sobie małym żakiem,
  Do przedszkola chętnie chodzić, Prace z Panią chętnie robić.
  Wszyscy świetnie się czujemy,
  Wieże z klocków budujemy,
  i śpiewamy i tańczymy,
  Zjemy obiad, poleżymy.
  Malujemy też farbami,
  Wycinamy nożyczkami,
  Plastelinką wyklejamy,
  Radość wielką wtedy mamy!
  /Anna Kalita/

  W Ogólnopolskim Dniu Przedszkolaka składamy Wszystkim Przedszkolakom i ich Rodzicom najserdeczniejsze życzenia! Samych sukcesów w poznawaniu Świata oraz mnóstwa radości i uśmiechu na każdy dzień!

   

  20 Września 2020
 • Obrazek

   

  PDFOferta Compensa_000314.pdf

  Compensa potwierdza, że w przypadku zachorowania na COVID-19 Compensa wypłaca dzienne świadczenie szpitalne z powodu choroby (klauzula 10) o ile choroba została zdiagnozowana w okresie ubezpieczenia i ubezpieczony przebywał nieprzerwanie w szpitalu co najmniej 5 dni.

  08 Września 2020

Publiczne Przedszkole w Chróścicach
46-080 Chróścice | ul. Szkolna 11 | tel. 77 469 54 17
Statystyka odwiedzin: Dziś: 38, W tym miesiącu: 38, Wszystkich: 2384800