Strona główna - Aktualności

• Swieta, Boze Narodzenie, Christmas 5120x3200 078 Choinka, Prezenty, Snieg,  Gwiazdeczki - Tapety na pulpit

Wigilia to nie jest czas, gdy jest prezentów moc
    Wigilia to nie jest czas, gdy potraw sto na stole
    Wigilia to przepiękny czas,
    Bożonarodzeniowy czas,
    Gdy siedzimy wszyscy w kole...

Dnia 16 grudnia (środa) wszystkie dzieci wraz z wychowawczyniami usiądą do tradycyjnego, wigilijnego stołu.

Obiad wigilijny dzieci zjedzą w swoich grupach.

Szczegóły dotyczące organizacji grupowych wigilii można szukać na stronach internetowych poszczególnych grup.

W tym dniu, z okazji Świąt Bożego Narodzenia,

dzieci w formie programów świątecznych złożą życzenia swoim rodzinom. Rodziców dzieci nieobecnych w tym dniu zapraszamy do przedszkola po odbiór prezentu dla dziecka.

Występy dzieci będą nagrane i udostępnione rodzicom poprzez usługę internetową Microsoft Teams
    (usługa bezpieczna, rekomendowana przez Inspektora Ochrony Danych).

Dla każdego rodzica zostanie przygotowana instrukcja logowania wraz z nazwą użytkownika i hasłem dostępu do usługi, którą będzie można odebrać w przedszkolu  od 16 grudnia (środa).  Nagrania będą udostępnione od dnia 17 grudnia.

11 Grudnia 2020
  • 07 Grudnia 2020
  • ANDRZEJKI !!! W poniedziałek 30 listopada w naszym przedszkolu odbyły się wspaniałe wróżby Andrzejkowe.

07 Grudnia 2020
  • Szanowni Rodzice,

W związku z zakończeniem roku budżetowego, zgodnie z informacjami przekazywanymi na pierwszym w roku szkolnym spotkaniu z rodzicami, przypominam iż w miesiącu grudniu należy wpłacić dwie opłaty za przedszkole:

- za miesiąc listopad, do 10 grudnia 2020r.

- za miesiąc grudzień – do 22 grudnia 2020r. najpóźniej

Spóźnienia w opłatach będą ogromnym problemem, gdyż w grudniu musi być zakończony budżet na rok 2020.

-  w piątek t.j. 4 grudnia 2020r. na stronie internetowej przedszkola będzie można sprawdzić kwotę za miesiąc listopad

- w piątek t.j. 18 grudnia 2020r. na stronie internetowej przedszkola będzie można sprawdzić kwotę za miesiąc grudzień

Wszystkich rodziców proszę  o przekazanie informacji o obecności dzieci w przedszkolu w dniach od 21 grudnia do 31 grudnia, na tej podstawie intendent przedszkola do 18 grudnia obliczy kwotę za cały miesiąc t.j. do końca grudnia.

Informacje o obecności dzieci przyjmowane będą w dniach od 7 do 11 grudnia,

w trakcie przyprowadzania i odbioru dzieci z przedszkola.

Rodziców , którzy nie posyłają dzieci do przedszkola proszę są o przekazanie informacji telefonicznie.

Informacja dotycząca ferii zimowych:

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 27 listopada 2020r.

w tym roku szkolnym ferie zimowe dla uczniów z całego kraju odbędą się w jednym terminie i potrwają od 4 do 17 stycznia 2021r.

Przedszkole jest placówką nieferyjną , jednakże z obserwacji naszej wynika , że w okresie ferii zimowych w przedszkolu liczba dzieci jest znacznie zmniejszona.

W celu sprawnej organizacji funkcjonowania przedszkola w czasie ferii proszę  rodziców o podanie informacji, które dzieci w tym okresie będą w przedszkolu.

Informację tę również  przekazujemy w dniach od 7 do 11 grudnia.

Za utrudnienia przepraszam,

za wyrozumiałość i  terminowe wpłaty

bardzo dziękuję:

Dyrektor Przedszkola

Iwona Sachnik

03 Grudnia 2020
  • 4 grudnia  w Naszym Przedszkolu obchodzimy Mikołajki . Drodzy rodzice w miarę możliwości prosimy o ubranie dzieci w kolorze czerwonym lub akcencie Mikołajkowym

30 Listopada 2020
  • IMG_20201120_111816.jpeg
  • Drodzy Rodzice,

W dniach od 23 listopada do 27 listopada nasze przedszkole pracuje w stałych godzinach od 6.30 do 16.15. Ze względu jednak na zmniejszoną ilość dzieci oraz w dalszym ciągu braku niektórych nauczycieli może się zdarzyć, że grupy będą łączone.

Dziękujemy za wyrozumiałość

20 Listopada 2020
  • Drodzy Rodzice,

Gmina Dobrzeń Wielki współpracuje z Podmiotem leczniczym NZOZ Partner-Dental, który sprawuje opiekę stomatologiczną nad uczniami dwóch szkół,  świadczoną w DENTOBUSIE.

W związku z nieobecnością uczniów w szkołach spowodowaną pandemią istnieje możliwość bezpłatnej opieki profilaktycznej nad dziećmi przedszkolnymi.

Ze względu na wiek dzieci przedszkolnych niezbędna jest opieka rodzica w doprowadzeniu dziecka do DENTOBUSU.

Uwaga!

Zgodnie z procedurami bezpieczeństwa związanymi z pandemią organizator opieki stomatologicznej zastrzega , iż rodzic będzie mógł jedynie doprowadzić dziecko do drzwi dentobusu.

W gabinecie (dentobusie) dziecko przebywa z personelem medycznym.

Wszystkich  zainteresowanych rodziców prosimy o zapoznanie się z procedurą postepowania higienicznego w gabinecie stomatologicznym, wypełnieniem druku zgody oraz dostarczeniem jej do przedszkola najpóźniej do dnia 20 listopada 2020r.

ODTZgoda Dentobus bez ustawy. przedszkole odt.odt

ODTProcedury Dentobus.odt

17 Listopada 2020