"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

Janusz Korczak

"Niech dzieci będą wolne. Zachęcaj je do biegania na zewnątrz, gdy pada deszcz. Niech zdejmą buty, gdy znajdą kałużę wody. A gdy trawa łąk będzie mokra od rosy, niech biegną po niej i depczą ją bosymi stopami. Niech odpoczywają spokojnie, gdy drzewo zaprasza ich do spania w swoim cieniu. Niech krzyczą i śmieją się, gdy słońce obudzi ich rano...

Maria Montessori

Do grupy „MALEŃSTWA” uczęszczają dzieci w wieku od 3 do 4 lat.

Wychowawczynią grupy jest pani Justyna, a pomocną dłoń okazuje nam pani Sylwia.

Wspólnie z wszystkimi nauczycielami troszczymy się o prawidłowy rozwój psycho – fizyczny oraz społeczny naszych „Maleństw”, dbamy o bezpieczeństwo dzieci podczas pobytu w przedszkolu, pragniemy rozwijać ich wyobraźnię oraz zainteresowanie otaczającym je światem.

"Nie oczekuj, że Twoje dziecko będzie takie, jakim Ty chcesz, żeby było. Pomóż mu stać się sobą, a nie Tobą"

Janusz Korczak

Statystyka odwiedzin: Dziś: 55, W tym miesiącu: 55, Wszystkich: 2384817