"Szczęśliwe dzieciństwo

zwiększa szanse

na  szczęśliwą dorosłość"

Nazywamy się „Tygryski”

Nasza grupa liczy 25 dzieci – 9 dziewczynek i 16 chłopców.

Jesteśmy pełni radości, optymizmu oraz ciekawości do poznania otaczającego nas świata, a przede wszystkim do kreatywnej i edukacyjnej zabawy. Każdy z nas jest wyjątkowy, dlatego razem tworzymy wspaniały zespół. Nasza sala, ma kolor żółty i mieści się na parterze, to właśnie tam odkrywamy tajemnice świata nauki i techniki, poznajemy siebie nawzajem oraz, co najważniejsze - dobrze się bawimy! Lubimy również zabawy sportowe w sali gimnastycznej oraz obserwacje przyrodnicze w ogrodzie przedszkolnym i bezpieczne "szaleństwo" na naszym placu zabaw. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, wyklejamy, malujemy farbami, kolorujemy. Bardzo lubimy spacery i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Po ciężkiej pracy relaksujemy się i odpoczywamy słuchając czytanych książek i muzyki.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 74, W tym miesiącu: 19797, Wszystkich: 2404559