Ogłoszenia dla Tygrysków

Drodzy rodzice,

aby ułatwić Wam kontakt z wychowawcą grupy "Tygryski" przekazuję do Państwa dyspozycji adres e-mail: justyna.gladys1@o2.pl

Pozdrawiam Justyna Gladys

UWAGA !!! ZMIANA  TERMINU  ZAJĘĆ  OTWARTYCH - WARSZTATY  LAS  W  SŁOIKU - 20.10.2021r.

Międzynarodowy  Dzień  Drzewa

UWAGA !!!

Dodatkowe zajęcia sportowe prowadzone przez Akademię Tygrysek dla wcześniej zapisanych dzieci rozpoczynają się w piątek 08.10.2021r. w godzinach 15:00 - 15:45. Proszę, aby w piątki dzieci były ubrane w strój sportowy.

"Bransoletki przyjaźni" z okazji Dnia Chłopaka :)

30 września - obchodzimy Dzień Chłopaka :)

Pierwsze zabawy z Robotami Photon

20 września - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Na ten wyjątkowy dzień wybraliśmy zabawy sensoryczne!

Własnoręcznie wykonaliśmy "Gniotki" - popularną zabawkę oraz masę plastyczną z mąki ziemniaczanej, pianki do golenia oraz płynu do mycia naczyń. Dzień Przedszkolaka świętowaliśmy tak jak na prawdziwego przedszkolaka przystało - porcją wspaniałej, radosnej oraz niekończącej się zabawy!

Tygryski tworzą "makietę drogową" do wspólnej zabawy :)